ADJ COLOR BURST 8 DMX ЛЕД-рефлектор

14.278,00 ден.   Спореди

Со Color Burst 8, American DJ има развиено многу лесен начин на употреба на LED машина со 8 панели.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.278,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со Color Burst 8, American DJ има развиено многу лесен начин на употреба на LED машина со 8 панели.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка