ADATA SSD Premier PRO SP900 2,5" SATA III 256GB MLC Read : Up to 550MB/s, Write : Up to 520MB/s, TRIM COMMAND SUPPORT,RAID SUPPORT, 0.6W Idle

12.563,00 ден.   Спореди

ADATA SSD Premier PRO SP900 2,5" SATA III 256GB MLC Read : Up to 550MB/s, Write : Up to 520MB/s, TRIM COMMAND SUPPORT,RAID SUPPORT, 0.6W Idle


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.563,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ADATA SSD Premier PRO SP900 2,5" SATA III 256GB MLC Read : Up to 550MB/s, Write : Up to 520MB/s, TRIM COMMAND SUPPORT,RAID SUPPORT, 0.6W Idle

Интерфејс на дискот SSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка