Adapters Kit w/Case 11pcs USB. FW, Phone, Earphone
Adapters Kit w/Case 11pcs USB. FW, Phone, Earphone

Adapters Kit w/Case 11pcs USB. FW, Phone, Earphone

280,00 ден.   Спореди

11-Piece Travel Easy Cable Bag

General Features:
* 11-piece set
* Black zippered case
* Perfect for traveling
* USB, Firewire, RJ-11 (phone) and audio connectors
* Retract...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 280,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11-Piece Travel Easy Cable Bag

General Features:
* 11-piece set
* Black zippered case
* Perfect for traveling
* USB, Firewire, RJ-11 (phone) and audio connectors
* Retractable cables (retracts to 38-inches, approximate)
* Connect your computer to a scanner, printer, digital camera, digital camcorder, MP3 player, external hard drive, modem, USB hub, Webcam, card reader, external DVD or CD-RW drive, floppy drive and more!

Includes:
* USB A/M to A/M retractable cable
* RJ11 to RJ11 retractable cable
* Earphone to Mic retractable cable
* USB A/M to A/F retractable cable
* FireWire 6-pin/M to 6-pin/M retractable cable
* FireWire 6-pin/F to 4-pin/M connector
* FireWire 6-pin/F to 4-pin/M connector
* USB A/M to B/M connector
* USB A/M to A/M connector
* USB A/M to Mini 5-pin M connector
* USB A/M to Mini 4-pin M connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка