Adapter MHL Micro USB to HDMI for Mobile Phones and Tablets 11-Pin

586,00 ден.   Спореди

Features
Micro-USB to HDMI adapter cable (MHL)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Micro-USB to HDMI adapter cable (MHL)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка