Adapter 3,5 mm to Coax Female

Adapter 3,5 mm to Coax Female

80,00 ден.   Спореди

Ideal to Convert a 3.5mm aerial socket found on many portable TVs to a standard coaxial aerial Socket
Connector 1: Coaxial RF Aerial Female Socket
Connector 2: 3.5mm Male Jack Plug


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ideal to Convert a 3.5mm aerial socket found on many portable TVs to a standard coaxial aerial Socket
Connector 1: Coaxial RF Aerial Female Socket
Connector 2: 3.5mm Male Jack Plug

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка