ACTIVE UVC УРЕД 55 W

16.166,00 ден.   Спореди

Active UVC уредот обезбедува чиста вода во езерцето во вашата градина во кое го намалуваат ултравиолетово зрачење преку бактериите, кои се одговорни за несаканите алги. Ефектот на радијацијата врз мик...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.166,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Active UVC уредот обезбедува чиста вода во езерцето во вашата градина во кое го намалуваат ултравиолетово зрачење преку бактериите, кои се одговорни за несаканите алги. Ефектот на радијацијата врз микроорганизмите реагира во јадрото. Само UVC иритираните микроорганизми го губат капацитетон на клеточната делба  и не можат да се размножуваат. Радијацијата не е штетна за рибите и растенијата. Со помош на Active UVC уредот, водата во вашето езерце брзо ќе се разбистри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи