Action Camera GoPro Hero5 Black Edition

Action Camera GoPro Hero5 Black Edition

28.990,00 ден.   Спореди

12MP / 30 FPS Burst Time Lapse
4K30/1440p80/ 1080p120
Waterproof 33ft (10m)
Simple One-Button Control
WIFI + Bluetooth
Advanced Wind Noise Reduction
Voice Control
Video St...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 28.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


12MP / 30 FPS Burst Time Lapse
4K30/1440p80/ 1080p120
Waterproof 33ft (10m)
Simple One-Button Control
WIFI + Bluetooth
Advanced Wind Noise Reduction
Voice Control
Video Stabilization
Touch Display
Auto-upload to Cloud
Location Capture
RAW + WDR Photos

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка