Acer V5-531-877B4G32Mass - Intel Celeron 877 DualCore (1.4GHz

Acer V5-531-877B4G32Mass - Intel Celeron 877 DualCore (1.4GHz

19.999,00 ден.   Спореди

Acer V5-531-877B4G32Mass - Intel Celeron 877 DualCore (1.4GHz, 2MB) CPU, Intel HD Graphics 4000 VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, 802.11b/g/n LAN, Blueto...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer V5-531-877B4G32Mass - Intel Celeron 877 DualCore (1.4GHz, 2MB) CPU, Intel HD Graphics 4000 VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, 802.11b/g/n LAN, Bluetooth 4.0, Battery 6cell Li-Ion, HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HDMI, Card Reader, Linux, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка