Acer V3-571-B962G50Makk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

Acer V3-571-B962G50Makk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

16.990,00 ден.   Спореди

Acer V3-571-B962G50Makk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, 8X SuperMulti DVD Writer ODD, Bluetooth...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer V3-571-B962G50Makk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, 8X SuperMulti DVD Writer ODD, Bluetooth 4.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Card Reader 5 in 1, 2.6kg, Linux, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка