Acer V3-571-32354G50Mak - Intel i3 2350M (2.3GHz/3MB Cache

Acer V3-571-32354G50Mak - Intel i3 2350M (2.3GHz/3MB Cache

21.999,00 ден.   Спореди

Acer V3-571-32354G50Mak - Intel i3 2350M (2.3GHz/3MB Cache, TurboBoost) CPU, Intel HD Graphics 4000 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, 8X SuperMulti DVD Writer ODD, Blueto...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer V3-571-32354G50Mak - Intel i3 2350M (2.3GHz/3MB Cache, TurboBoost) CPU, Intel HD Graphics 4000 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, 8X SuperMulti DVD Writer ODD, Bluetooth 4.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Card Reader 5 in 1, 2.6kg, Linux, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка