ACER Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 1.7 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug

1.189,00 ден.   Спореди

ACER Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 1.7 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ACER Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 1.7 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка