ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4ms 100M:1 ACM 300nits VA LED DVI HDMI EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay

ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4ms 100M:1 ACM 300nits VA LED DVI HDMI EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay

10.779,00 ден.   Спореди

MONITOR ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4ms 100M:1 ACM 300nits VA LED DVI HDMI EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.779,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MONITOR ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4ms 100M:1 ACM 300nits VA LED DVI HDMI EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка