ACER H6502BD, DLP 3D, 1080p, 3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2,3Kg, EURO EMEA

ACER H6502BD, DLP 3D, 1080p, 3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2,3Kg, EURO EMEA

43.076,00 ден.   Спореди

PROJECTOR ACER H6502BD, DLP 3D, 1080p, 3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2,3Kg, EURO EMEA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 43.076,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PROJECTOR ACER H6502BD, DLP 3D, 1080p, 3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2,3Kg, EURO EMEA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка