Acer ES1-571-35AN - Intel Core i3-5005 Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB DDR3, 1TB HDD, DVDRW, HD webcam, Bluetooth 4.0, Realtek RTL8168/8111 Gigabit-LAN (10/100/1000MBit), 56 Wh Lithium-Ion, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 / 3.1 G

20.314,00 ден.   Спореди

NB Intel i3 со графичка карта преносни компјутери Acer ES1-571-35AN - Intel Core i3-5005 Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB DDR3, 1TB HDD, DVDRW, HD webcam, Bluetooth 4.0, Rea...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 20.314,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NB Intel i3 со графичка карта преносни компјутери Acer ES1-571-35AN - Intel Core i3-5005 Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB DDR3, 1TB HDD, DVDRW, HD webcam, Bluetooth 4.0, Realtek RTL8168/8111 Gigabit-LAN (10/100/1000MBit), 56 Wh Lithium-Ion, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 / 3.1 G

Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи