ACER E5-575G-31BS, NX.GLAEX.027

29.375,00 ден.   Спореди

ACER E5-575G-31BS, NX.GLAEX.027. Intel Core i3-6006U (2x256kb Cache, 3MB), memorija 4GB DDR4, disk 1TB SATA, ekran 15.6 FHD 1920x1080 Acer ComfyView LED LCD, grafika NVIDIA GeForce GTX 950M (2 GB), DV...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 29.375,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ACER E5-575G-31BS, NX.GLAEX.027. Intel Core i3-6006U (2x256kb Cache, 3MB), memorija 4GB DDR4, disk 1TB SATA, ekran 15.6 FHD 1920x1080 Acer ComfyView LED LCD, grafika NVIDIA GeForce GTX 950M (2 GB), DVD-Super Multi DL drive 8x, USB Type-C port: USB 3.1 Gen 1 (up to 5 Gbps), USB 3.0 ports x2, USB 2.0 port, Ethernet (RJ-45) port, VGA port, HDMI, SD card reader, Acer Crystal Eye HD webcam, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, 4- baterija (8h), tezina 2.23 kg, boja srebrno/crna , Boot-up Linux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка