Acer E1-531G-B9604G50Maks - Intel® Pentium B960 procesor (2.20 GHz - 2MB Cache) CPU

Acer E1-531G-B9604G50Maks - Intel® Pentium B960 procesor (2.20 GHz - 2MB Cache) CPU

17.990,00 ден.   Спореди

Lenovo IdeaPad G580IMR Black - Intel Pentium B960 (2.2GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Blueto...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo IdeaPad G580IMR Black - Intel Pentium B960 (2.2GHz/2MB) CPU, Intel HD Graphics -Integrated VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, HD Web Camera, DVD R/W ODD, Wireless 802.11n, Bluetooth 4.0, LAN 10/100 Ethernet, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, HDMI, Card reader, Battery 6cell Li-Ion, Free DOS, 15.6 HD LED, Glare - 59366457 Преносни компјутери Lenovo www.set.mk 16990 37964 Lenovo IdeaPad G580IMR Black - Intel Pentium B960 (2.2GHz/2MB) CPU 365 5 nemaAcer E1-531G-B9604G50Maks - Intel® Pentium B960 procesor (2.20 GHz - 2MB Cache) CPU, NVIDIA® GeForce® 710M 1GB DDR3 VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 4.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, HDMI, Card Reader, Linux, 15.6 Acer CineCrystal LED (1366x768), NX.M58EX.001

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка