Acer E1-531-B822G50Mnks/4GB/BAG - Intel® Celeron B830 procesor (1.80 GHz - 2MB Cache) CPU

Acer E1-531-B822G50Mnks/4GB/BAG - Intel® Celeron B830 procesor (1.80 GHz - 2MB Cache) CPU

18.490,00 ден.   Спореди

Acer E1-531-B822G50Mnks/4GB/BAG - Intel® Celeron B830 procesor (1.80 GHz - 2MB Cache) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, 802.11b/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer E1-531-B822G50Mnks/4GB/BAG - Intel® Celeron B830 procesor (1.80 GHz - 2MB Cache) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 4 GB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, HDMI, Card Reader, Linux, S5201-10 Notebook Bag 15, 38 cm, Polyester, 15.6 Acer CineCrystal LED (1366x768), NX.M12EX.061

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка