Acer E1-531-B822G32Mnks - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz

Acer E1-531-B822G32Mnks - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz

13.999,00 ден.   Спореди

Acer Aspire AS5560-433054G50MNKK - AMD A4-3305 (1.9GHz, 1MB) CPU, AMD Radeon™ HD 6480G VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera 1.3Megapixels, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 3.0, 802...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer Aspire AS5560-433054G50MNKK - AMD A4-3305 (1.9GHz, 1MB) CPU, AMD Radeon™ HD 6480G VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera 1.3Megapixels, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 3.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cells Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, D-SUB VGA TV-Out, Card Reader 5in1, Linux, Black, 15.6 HD LED (1366x768) Преносни компјутери Acer www.set.mk 19999 37350 Acer Aspire AS5560-433054G50MNKK - AMD A4-3305 (1.9GHz 365Acer E1-531-B822G32Mnks - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 2 GB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, DVDRW Multi ODD, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cell Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, HDMI, Card Reader, Linux, 15.6 HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка