Acer Aspire AS5750ZG-B964G50Mikk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

Acer Aspire AS5750ZG-B964G50Mikk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

14.999,00 ден.   Спореди

Acer Aspire AS5750ZG-B964G50Mikk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, nVidia GeForce 610M 1GB DDR3 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera 1.3Megapixels, DVDRW...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer Aspire AS5750ZG-B964G50Mikk - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, nVidia GeForce 610M 1GB DDR3 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera 1.3Megapixels, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 3.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cells Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, D-SUB VGA TV-Out, Card Reader 5in1, Linux, Black, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Одличен лаптоп со одлична цена