Acer AS5750G-2433G75Mnrr/8GB

Acer AS5750G-2433G75Mnrr/8GB

29.990,00 ден.   Спореди

Acer AS5750G-2433G75Mnrr/8GB, Red, Intel i5-2430M(2.40GHz, 3MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 520M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1333MHz DDR3, 750GB 7200rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.3MP ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer AS5750G-2433G75Mnrr/8GB, Red, Intel i5-2430M(2.40GHz, 3MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 520M 1GB VRAM VGA, 8192MB 1333MHz DDR3, 750GB 7200rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 1.3MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, 15.6" HD (1366X768) CineCrystal LED, Acer LX.RQMOC.027

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка