AccuLux Џебна батерија -зелена

4.602,00 ден.   Спореди

Оваа компактен и отпорна батерија овозможува до 12 часа најдобро LED светло. Четирите LED-леќи овозможуваат исклучително силно и рамномерно светло со своите оптички леќи. Издржливоста на LED сијалица...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа компактен и отпорна батерија овозможува до 12 часа најдобро LED светло. Четирите LED-леќи овозможуваат исклучително силно и рамномерно светло со своите оптички леќи. Издржливоста на LED сијалицата е скоро неограничена, поради што повеќе нема да мора да ги заменувате сијалиците. Пластичното куќиште е дизајнирано за најтешките задачи. Лампата може да се полни над 1000 пати и овозможува флаксибилност и подвижност благодарение на вградениот конкетор за полнач. Еколошката батерија на полнење е заштитена од целосно испразнување благодарение на струјниот формат и може да се користи како полнач за акумулатор. Погоден за индустриски, занаетчиство, надворешна работа, спорт и забава, работилници, автомобил и домаќинството

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка