Absolut Blue 1

685,00 ден.   Спореди

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 155
UPC: 7312040550722
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шведска
Категорија : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 685,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 155
UPC: 7312040550722
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шведска
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

What's it take to become a sublime exndpuoer of prose like yourself?
Сродни производи


Најпопуларни производи