ABACOM DMM PROFILAB 4.0 СОФТВЕР

2.950,00 ден.   Спореди

Софтвер за мерење најмногу 4 мултиметри за изработка на едноставни долгометражни графички прикази до комплексни проекти за мерење. Графичка изработка на проекти без познавање на програмата! Го изработ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Софтвер за мерење најмногу 4 мултиметри за изработка на едноставни долгометражни графички прикази до комплексни проекти за мерење. Графичка изработка на проекти без познавање на програмата! Го изработувате вашиот систем за управување директно на компјутер, додавајќи прекинувачи, екрани итн, и на тој начин постепено го создавате вашиот сопствен проект. Одговара: MS 9160, 3860 M, 4660 M, GDM 704/705, ME-22, ME-32, ME-42, VC 635, VC 655, VC 350, 4660 A, VC 820, VC 840, VC 920, VC 940, VC 960, MS 1280, ScopeDM 750. Windows® 95. 98. ME, NT, 200, XP, Vista™ CD-ROM. Можен апдејт на www.abacom-online.de.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка