AA-845F-165L

16.000,00 ден.   Спореди

AA-845F-изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+Специјално стакло совршено мазно со висока д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 16.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AA-845F-изработен од специјално стакло кое се користи во автомобилската индустрија, со вграден филтер и осветлување
Предности на овој аквариум
+Специјално стакло совршено мазно со висока дефениција за подобри визуелни ефекти.
+Модерен дизајн
Технички каректеристики( 220V ~ 50Hz, 240V)
Модел | Големина на аквариум | Литри
AA-480F 800*450*640mm 165 L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка