A75M-HVS Socket FM1/ AMD A75 FCH/ DDR3/ SATA3&USB3.0/ A&GbE/ MATX Motherboard

A75M-HVS Socket FM1/ AMD A75 FCH/ DDR3/ SATA3&USB3.0/ A&GbE/ MATX Motherboard

3.550,00 ден.   Спореди

A75M-HVS Socket FM1/ AMD A75 FCH/ DDR3/ SATA3&USB3.0/ A&GbE/ MATX Motherboard


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.550,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A75M-HVS Socket FM1/ AMD A75 FCH/ DDR3/ SATA3&USB3.0/ A&GbE/ MATX Motherboard

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка