A536, 5"480 x 854 pix, Single SIM, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, RAM 1 GB,8 GB do 32 GB, camera 5 MP, 2592 х 1944 pix PRIMARY, 2 MP SECOND.WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija Li-Po 2000 mAh,Android OS, v4.4.2 (KitKat), screen protector, rubber holster

A536, 5"480 x 854 pix, Single SIM, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, RAM 1 GB,8 GB do 32 GB, camera 5 MP, 2592 х 1944 pix PRIMARY, 2 MP SECOND.WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija Li-Po 2000 mAh,Android OS, v4.4.2 (KitKat), screen protector, rubber holster

7.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка