A4TECH KEYBOARD SET KM-720 + MOUSE OP-620D Black

578,00 ден.   Спореди

Tip : Zicana tastatura KM-720 i gluvce 620D Interface : Ps/2 Boja: Crna Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 578,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 597,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip : Zicana tastatura KM-720 i gluvce 620D Interface : Ps/2 Boja: Crna Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://www.pediatricradiologynet.com/ pediatricradiologynet.com