A4TECH KEYBOARD G800 3X Fast Gaming Keyboard PS/2

913,00 ден.   Спореди

Tip : Zicana tastatura Interface : Ps/2 Dopolnitelni tasteri: 7 multimedijalni tasteri, 15 gaming tasteri Napomena: 8 promenlivi gaming tasteri, 4 nivoa na brzina, kompletno vodootporna Boja: Crna Gar...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 913,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip : Zicana tastatura Interface : Ps/2 Dopolnitelni tasteri: 7 multimedijalni tasteri, 15 gaming tasteri Napomena: 8 promenlivi gaming tasteri, 4 nivoa na brzina, kompletno vodootporna Boja: Crna Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка