A4TECH KEYBOARD G600 3X FAST GAMING KEYBOARD PS/2 US

692,00 ден.   Спореди

Tip : Zicana tastatura Interface : Ps/2 Dopolnitelni tasteri: 8 promenlivi gaming tasteri Napomena: 4 nivoa na brzina, kompletno vodootporna Boja: Crna Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 692,00 ден.

пред 3 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip : Zicana tastatura Interface : Ps/2 Dopolnitelni tasteri: 8 promenlivi gaming tasteri Napomena: 4 nivoa na brzina, kompletno vodootporna Boja: Crna Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка