A4TECH HEADPHONES HS-800 X7 Gamer

833,00 ден.   Спореди

Tip : Slusalki so mikrofon Sistem: 2.0 stereo Frekfenten opseg: 20Hz-20Khz Osetlivost: 97db Dijametar na slusalkite: F50mm Dolzina na kabelot: 1.8m Boja: Crna Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 833,00 ден.

пред 4 години

Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 900,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip : Slusalki so mikrofon Sistem: 2.0 stereo Frekfenten opseg: 20Hz-20Khz Osetlivost: 97db Dijametar na slusalkite: F50mm Dolzina na kabelot: 1.8m Boja: Crna Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка