A4-HS-12, ICHAT EARPHONE, WHITE COLOR

A4-HS-12, ICHAT EARPHONE, WHITE COLOR

399,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКА СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 20 HZ ~ 20 KHZ МИКРОФОН : -60 DB +/- 2 DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.8 M Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКА СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 20 HZ ~ 20 KHZ МИКРОФОН : -60 DB +/- 2 DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.8 M Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка