A4-AS-6 2.0 MULTIMEDIA SYSTEM

A4-AS-6 2.0 MULTIMEDIA SYSTEM

699,00 ден.   Спореди

ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР СТЕРЕО ЈАЧИНА НА ЗВУК : 120W. MAX POWER OUTPUT ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ 3.5 ММ ЏЕК Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР СТЕРЕО ЈАЧИНА НА ЗВУК : 120W. MAX POWER OUTPUT ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ 3.5 ММ ЏЕК Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка