A328 lite (white), 4.5" 480 x 854 pixels, Dual SIM, CPU Quad-core 1.3 GHz , RAM 1 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 5 MP FF, 2MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 2000 mAh, Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)

A328 lite (white), 4.5" 480 x 854 pixels, Dual SIM, CPU Quad-core 1.3 GHz , RAM 1 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 5 MP FF, 2MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 2000 mAh, Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)

6.390,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 6.390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка