A319 lite, (black)4.0'' WVGA (800*480) , Dual SIM, 3G, CPU Dual Core MT6572m 1.3GHz, RAM 512 MB, MEM 4 GB ROM, MicroSD do 32 GB,Dual Camera 5.0Mp + 2.0Mp, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1500 mAh, Android 4.4

A319 lite, (black)4.0'' WVGA (800*480) , Dual SIM, 3G, CPU Dual Core MT6572m 1.3GHz, RAM 512 MB, MEM 4 GB ROM, MicroSD do 32 GB,Dual Camera 5.0Mp + 2.0Mp, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1500 mAh, Android 4.4

4.591,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 4.591,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка