A-Data RAM 4GB, DDR3, PC-12800, 1600Mhz, SODIMM, CL11 DIMM, low voltage

1.648,00 ден.   Спореди

A-Data RAM 4GB, DDR3, PC-12800, 1600Mhz, SODIMM, CL11 DIMM, low voltage


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.648,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A-Data RAM 4GB, DDR3, PC-12800, 1600Mhz, SODIMM, CL11 DIMM, low voltage

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка