AНТЕНСКИ СЕНЗОР-ЛЕНТА ЗА ПАРКИРАЊЕ SAFEPARK EPSLD

8.221,00 ден.   Спореди

SafePark ЕPS ве предупредува на приближување на пречки визуелно, како и акустично со 7 бојни LED диоди. Екранот треба да се инсталира во видно поле на шалт-таблата или ретровизорот. Контролната ед...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.221,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SafePark ЕPS ве предупредува на приближување на пречки визуелно, како и акустично со 7 бојни LED диоди. Екранот треба да се инсталира во видно поле на шалт-таблата или ретровизорот. Контролната единица и приказот се поврзани со прибл. 4 m кабел. 2,5 m самолепливата антенска лента треба да се постави најмалку 40 cm од ниво на патот и 3 см од метални делови, во пластичната надворешна школка на браникот, каде што е заштитена од вибрации. Исто така погодна за автомобили со кука за прицврстување. Невидлив сензор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка