®9800GT-I5GTCD GeForce 9800 GT PCI Express (600/1800MHz) 1GB DDR3 (256bits) + Dual DVI + HDTV (FAN) + HDMI + HDCP

2.279,00 ден.   Спореди

®9800GT-I5GTCD GeForce 9800 GT PCI Express (600/1800MHz) 1GB DDR3 (256bits) + Dual DVI + HDTV (FAN) + HDMI + HDCP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.279,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®9800GT-I5GTCD GeForce 9800 GT PCI Express (600/1800MHz) 1GB DDR3 (256bits) + Dual DVI + HDTV (FAN) + HDMI + HDCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка