970123-1914 Logitech X-230 (Refresh) 2.1 / 32 W RMS

2.790,00 ден.   Спореди

970123-1914 Logitech X-230 (Refresh) 2.1 / 32 W RMS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


970123-1914 Logitech X-230 (Refresh) 2.1 / 32 W RMS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка