®9500GT-I4F3E GeForce 9500 GT HDMI PCI Express (550/800MHz) 1GB DDR2 (128Bits) + DVI (FAN) + HDMI + HDCP

1.423,00 ден.   Спореди

®9500GT-I4F3E GeForce 9500 GT HDMI PCI Express (550/800MHz) 1GB DDR2 (128Bits) + DVI (FAN) + HDMI + HDCP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.423,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®9500GT-I4F3E GeForce 9500 GT HDMI PCI Express (550/800MHz) 1GB DDR2 (128Bits) + DVI (FAN) + HDMI + HDCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка