®9400GT-H4F3D GeForce 9400 GT PCI Express (550/667MHz) 512MB DDR2 (128Bits) + DVI (FAN) + HDCP

891,00 ден.   Спореди

®9400GT-H4F3D GeForce 9400 GT PCI Express (550/667MHz) 512MB DDR2 (128Bits) + DVI (FAN) + HDCP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 891,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®9400GT-H4F3D GeForce 9400 GT PCI Express (550/667MHz) 512MB DDR2 (128Bits) + DVI (FAN) + HDCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

Да прашам, дали е гејмерска односно дали прима игри кои се посложени?