931755-0914 Logitech V150 Laser Mouse for Notebooks (Light Silver) USB
931755-0914 Logitech V150 Laser Mouse for Notebooks (Light Silver) USB

931755-0914 Logitech V150 Laser Mouse for Notebooks (Light Silver) USB

990,00 ден.   Спореди

Шифра 15145 - 931755-0914 Logitech V150 Laser Mouse for Notebooks (Light Silver) USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 15145 - 931755-0914 Logitech V150 Laser Mouse for Notebooks (Light Silver) USB

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка