9-делен сет на прецизни шрафцигери

826,00 ден.   Спореди

Идеално за фина работа, како на пример филигран, електроника, прецизна механика, хоби и моделарство.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеално за фина работа, како на пример филигран, електроника, прецизна механика, хоби и моделарство.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка