8GB Stick Mini USB 3.0

550,00 ден.   Спореди

8GB Stick Mini USB 3.0, U822V, Pink


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8GB Stick Mini USB 3.0, U822V, Pink

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка