800W, 2 SATA, 3HDD, 1 FDD, 12cm FAN, P6+P2*2+P4

800W, 2 SATA, 3HDD, 1 FDD, 12cm FAN, P6+P2*2+P4

2.883,00 ден.   Спореди

800W, 2 SATA, 3HDD, 1 FDD, 12cm FAN, P6+P2*2+P4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 2.883,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


800W, 2 SATA, 3HDD, 1 FDD, 12cm FAN, P6+P2*2+P4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка