8 GB Touch 830 Silver

8 GB Touch 830 Silver

586,00 ден.   Спореди

8 GB Touch 830 Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8 GB Touch 830 Silver

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи