8 GB Lux Mini White

8 GB Lux Mini White

330,00 ден.   Спореди

8 GB Lux Mini White


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 330,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8 GB Lux Mini White

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи