8,5 mm CCD S/W КАМЕРА 420 TVL, 3,6 mm

3.031,00 ден.   Спореди

Оваa водоотпорна камера е погодна за внатрешни и надворешни површини. На камерата има 12 вградени LED диоди, преку кои e можно сликање во темница до 10 метри. Ако објектот висок 2 метри е на растојан...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.031,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваa водоотпорна камера е погодна за внатрешни и надворешни површини. На камерата има 12 вградени LED диоди, преку кои e можно сликање во темница до 10 метри. Ако објектот висок 2 метри е на растојание од 2,2 м од камерата, тогаш се прикажува на целиот екран.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка