8-ИНЧЕН ЗВУЧНИК - ВУФЕР SPEAKA

1.829,00 ден.   Спореди

Производ на компанијата SpeaKa кој се карактеризира со висок перформанс, капацитет и квалитет на звук со алуминиумски оклоп кој го прави екстра лесен и отпорен на загревање. Погоден за сабвуфери или з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.829,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производ на компанијата SpeaKa кој се карактеризира со висок перформанс, капацитет и квалитет на звук со алуминиумски оклоп кој го прави екстра лесен и отпорен на загревање. Погоден за сабвуфери или за замена на обичните звучници.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка