8 делен сет на клучеви

2.419,00 ден.   Спореди

Клучеви од 8 - 19 mm, односно големина на клучеви: 8/9/10/11/13/14/17/19 mm.
Хромиран челик.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клучеви од 8 - 19 mm, односно големина на клучеви: 8/9/10/11/13/14/17/19 mm.
Хромиран челик.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка