8-делен држач на битови со магацин со заштита до 1000V

2.183,00 ден.   Спореди

Во внатрешноста на дршката, битовите не само што безбедно се чуваат, но исто така се достапни за неколку секунди: Магацинот е на нишалки и се отвора со благ притисок на палецот, битови се менуваат под...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во внатрешноста на дршката, битовите не само што безбедно се чуваат, но исто така се достапни за неколку секунди: Магацинот е на нишалки и се отвора со благ притисок на палецот, битови се менуваат подеднакво брзо: битовите лесно се менуваат. Едноставно само прикачете ги на магнетниот носител-врв , магацинот повторно го затворате и алатот е спремен за работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка